Chiaki Kuriyama

7,9
1 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chiaki Kuriyama

W Kill Billu wprawdzie nie miała głównej roli, ale była dość ważną bohaterką drugoplanową. Jej walka z Czarną Mambą była najlepsza (nawet bardziej niż Umy Thurman z Daryl Hannah). Wolałem nawet, żeby to ona wygrała, jednak niestety Uma ją zabiła. Szkoda też, że nie wykorzystali planowanego wątku na siostrę bliźniaczkę w drugiej części :( . Może znajdzie się miejsce na Kill Billu III i Chiaki znowu wystąpi w tym filmie.
Co do roli w Battle Royale liczyłem, że zagra trochę większą rólkę (wtedy jeszcze nie czytałem mangi i nie wiedziałem jaki los spotka Takako). Jednak i tu pokazała się ze strony twardej, inteligentnej uczennicy w szkolnym mundurku (w którym wyglądała bardzo seksownie, co jak widać na forum inni także to zauważyli). Po przeczytaniu mangi doszedłem jednak do wniosku, że dobrano ją do roli idealnie, choć w roli niebliczalnej Mitsuko także poradziłaby sobie.
Ogółem mowiąc jest ładną dziewczyną (kobietą) i niezłą aktorką (jak to Quentin Tarantino określił ją mianem japońskiej Umy Thurman), więc szkoda, że japońskie (ogólem azjatyckie) filmy są trudno dostępne w Polsce.

chiaki985

Popieram w 100 procentach!

chiaki985

Zgadzam się jej walka z UT była świetna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones