PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33200}

Kill Bill

Kill Bill: Vol. 1
7,4 378 165
ocen
7,4 10 1 378165
7,6 44
oceny krytyków
Kill Bill
powrót do forum filmu Kill Bill

1/10... współczuję wszystkim ,którzy dali się oszukać magii nazwiska Tarantino i poszli na ten szajs do kina!

ocenił(a) film na 10
Dr_Lubicz55

lubie gnioty :p

Ronnie8

Ten GNIOT udaję dobry film... dobra jest tylko muza. Jak widzę ocenę 7,4 i miejsce w rankingu to mnie serce boli.

ocenił(a) film na 10
Dr_Lubicz55

muzyka jest super, a film bardzo mnie urzekł. mam słabość do tak banalnie zrobionych filmów, ale fabuła i aktorzy zrobili swoje. kocham ten film. rozumiem że innym sie nie podoba

Ronnie8

Jestem mocno zdegustowany stylem jaki obrał Tarantino... ja mam wielki szacunek do jego osoby za poprzednie filmy ale niestety od czsów Jackie Brown to kręci takie włśnie gnioty,które udaja ambitne kino. Rodriguez to bynajmniej nie owija w bawełne i za to ma u mnie wielki plus.

ocenił(a) film na 10
Dr_Lubicz55

klan 10/10...... to po co oglądasz takie filmy jak kill bill idź się zająć klanem.

ptakusz

Co ma klan do Kill Billa?

ocenił(a) film na 10
ferrari4

Zapytaj lubicza, który ocenia klan na 10, a kill billa na 1. Poza tym nie porównuj jedzenia z gówne,m,.

ptakusz

No tak, ale oceniając film A, a później jakiś inny film B, nie znaczy, że ocena jednego filmu do drugiego ma jakiś związek. A to właśnie ty pisałeś o Klanie i Kill Billu, a nie pan Dr Lubicz.

ocenił(a) film na 10
ferrari4

trollo

ptakusz

No to nie trolluj. Proste, prawda?

ptakusz

Klan 10/10. Hahaha!

ocenił(a) film na 9
Dr_Lubicz55

spadaj bachorze,idź oglądać swoje looney tunes

użytkownik usunięty
bart13

"bachorze"
Podstawówka atakuje.

ocenił(a) film na 9
Dr_Lubicz55

kill bill vol.1 i vol.2 to najza*****sze filmy,jakie oglądałem,i nic,nawet taki piep****y ignorant jak ty tego nie zmieni !!!!

ocenił(a) film na 10
bart13

nie rozumiem po co tyle emocji...

użytkownik usunięty
bart13

Kolejny wyznawca kodeiny, dziwek, hajsu?

ocenił(a) film na 8
Ronnie8

A ja nie rozumiem, że innym się nie podoba.
Jak można nazywać ten film gniotem? 8-| Jest fantastyczny, nigdy się nie nudzi!

ocenił(a) film na 10
Dr_Lubicz55

A dupa cię nie boli?

ocenił(a) film na 9
Dr_Lubicz55

hmm a może ten dobry film udaje gniot?

betweentwolungs

jedyny mądry w całej dyskusji ;)

ocenił(a) film na 10
betweentwolungs

O, to, to!

Czasami sam się dziwię, czemu ten film ma tutaj taką wysoką ocenę, kiedy widzę, jak mało osób zrozumiało o co w tej perle kinematografii naprawdę chodzi... :P

Dr_Lubicz55

cóz to twe zdanie

użytkownik usunięty
Dr_Lubicz55

^z daleka od tego trolla

Widzę ,że masz niewiele do powiedzenia...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Czemu twierdzisz, że jest trolem? Ja nie sądzę.

użytkownik usunięty
ferrari4

sprawdź dokładnie do kogo mój komentarz jest skierowany

Dr_Lubicz55

Wyłączylem to coś po 30 minutach. Widać, że film miał niezły budżet, a mimo to nie da się go oglądać. W pełni zasłużone 1.

bobikkkk

Dla zasady oglądam filmy do końca choć czasem to trudne... kulminacja debilizmu w tym gniocie ma miejsce kiedy Uma Thurman zabija za pomocą miecza chyba ze sześćdziesiąt osób.

użytkownik usunięty
Dr_Lubicz55

większą kumulację debilizmu widzę w Klanie, który oceniłeś na 10. Jesteś znajomym Lubicza czy samym Lubiczem, że ten denny serial oceniłeś na 10? resztę oceniłeś dobrze tzn. m jak miłość 1, pierwsza miłość 1. Dlaczego Klan tak wysoko? Pytam przez zwykłą ciekawość.

Bo "Klan" jest najbardziej realistyczny...

ocenił(a) film na 10
Dr_Lubicz55

hahahahahaa życie jest nowelą, rajt.

ocenił(a) film na 7
Dr_Lubicz55

Życie,życie,jest nowelą...,ależ oczywiście że klan jest realistyczny,a tak na prawdę to nie wylądowaliśmy na księżycu przecież,a teoria co do ,,zamachu smoleńskiego'' jest jak najbardziej prawdopodobna, Tusk to żyd co dogadał się z ruskim i zorganizował ten ,,zamach'',a teraz do reszty:suszymy ząbki panowie, wychodzimy powoli,utrzymujcie kontakt wzrokowy bo może zaatakować,i żadnych gwałtownych ruchów....

dr_weed

Jeszcze zamach na WTC to spisek.

Dr_Lubicz55

a zamach na Ryśka?

Dr_Lubicz55

No niby zabia te 60 osób. ale Twój problem polega na tym że nic a nic nie zrozumiałes z tej sceny. A tymczasem jest ona kwintesencją tego co diś ogladamy w kinie i jak się na to zapatrywać. A jak ty w tym widzisz tylko prymitywną bijatyke to już trudno. Może tez kiedyś dorośniesz.

ocenił(a) film na 8
Dr_Lubicz55

Sam jesteś gniot -film b.dobry. Ale nie dla dzieci bo go niezrozumieją tak jak Ty.

ocenił(a) film na 3
Dr_Lubicz55

Film jest słaby. Jak dla mnie kino wiele by nie straciło, gdyby w ogóle nie powstał.
Przewidywalny od początku do końca, banalny, nudny. Słaba gra aktorska.
A co do komentarza powyżej.
Nie jestem dzieckiem, a jakoś żadnej głębszej metafory nie potrafię z tego filmu wyciągnąć.

Dr_Lubicz55

Zgadzam się. Strasznie się rozczarowałem tym filmem. Fatalnie się ogląda. Ani jako rozrywka, ani jako kino ambitne nie sprawdza się dobrze.

kenexgro

Ten film dobrze się słucha jedynie... Soundtrack to jedyny zaleta.

Dr_Lubicz55

Nie no aż musiałem stworzyć konto żeby skomentować wasz debilizm „Lubicze”. Tarantino nie tworzy filmów żeby zaspokoić wasze potrzeby tylko żeby szokować treścią tak było z „Pulp Fiction” , „Wściekłymi psami” itd!!! A co do realizmu w „Klanie” to jest po prostu śmieszny, a najgłupsze co można przytoczyć to te dwa debilne bliźniaki w ogóle do siebie nie podobne, a cały czas ubierają ich tak samo!!! No żal w ch….

ocenił(a) film na 8
Dr_Lubicz55

jednym pasuje to, drugim coś innego. nie wiem po co ten flame war... czy nie jest tak, że zakładając taki temat, o takiej treści spodziewałeś się dokładnie takich odpowiedzi jakie się ukazały? pytanie tylko czy taki rodzaj prowokacji sprawia ci przyjemność? :)

użytkownik usunięty
Dr_Lubicz55

Kocham gnioty :*

ocenił(a) film na 3
Dr_Lubicz55

Dr_Lubicz55 popieram Ciebie całkowicie ja z litości dam mu 3 na pewno na 7.3 nie zasłużył !!

ocenił(a) film na 8
renata_p_1975

Twórczość Quentina Tarantino m swój specyficzny charakter i nie wszystkim musi się podobać ale to nie powód żeby zakładać taki temat.Po prosu nie oglądajcie

ocenił(a) film na 1
kreutzer

To akurat nie jest żadną twórczością, bo podobną fabułę mógłby nakreślić 6 latek, ktoś inteligentny dorobiłby jakieś "pseudo-ukryte" dno i mielibyśmy kolejny hit. A prawda jest taka, że ludzie przyjmują każdy film Tarantino, jako coś wspaniałego, zanim go obejrzą. Filmy tego reżysera z reguły już przed obejrzeniem mają wystawioną minimum 6, a tak naprawdę nie wiadomo za co. Fabuła beznadziejna, gra aktorska beznadziejna, ujęcia - normalne dla Tarantino - mi się nie podobają, a przekaz filmu? No jeśli ktoś próbuje nadawać temu drugiego dna, to jest po prostu chory, bo taka prawda, że film jest beznadziejną prowokacją, żartem z kinomana, żartem z fanów Tarantino. Podejrzewam, że sprawdzał, jak daleko może się posunąć - w sensie, jak debilny film może zrobić, a się przyjmie na świecie, jako hit. Kill Bill pokazał, że Tarantino może nagrać największy chłam, a ludzie i tak się będą cieszyć, bo przecież to wielki, reżyserski "miszcz". A wg mnie Quentin wypalił się ładnych parę lat temu i w zasadzie teraz produkuje chłam.

ocenił(a) film na 7
siennik4

włąsnie to wyróżnia ten film i taki był cel. Celto brak celu, brak przekazu, porypana fabuła :D Tarantino ma straszny syf w bohenku :D ale spoko się oglądało :D

ocenił(a) film na 8
siennik4

No popatrz, a wystarczyło potraktować ten film jako czystą, głupkowatą, pozbawioną przesłania i sensu rozrywkę i nie miałbyś takich smętnych dylematów. Jeszcze jakbyś odczuwał sentyment do starych azjatyckich filmów karate, to już w ogóle siedziałbyś i oglądał ten absurd z przyjemnością. Jak tak zrobiłem i bawiłem się doskonale. Jak będę chciał oglądać filmy ambitne i poważne, to sobie Bergmana włączę.
Dodam jeszcze, że zwisa mi i powiewa, czy film zrobił Tarantino czy Pan Wiesiek, który kręci wesela. Lubię KB, bo sprawdza się doskonale jako absurdalne i pokręcone kino rozrywkowe, a nie dlatego, że stworzył do "miszcz". Ot cała filozofia.

Dr_Lubicz55

JEDEN Z NAJGORSZYCH FILMÓW NA ŚWIECIE! Beznadziejna fabuła, szajs, syf. Aż dziwne że Tarantino coś takiego nakręcił!

ocenił(a) film na 8
Vampyrus

Ten film nie miał mieć specjalnie świetnej fabuły, a przede wszystkim dużo dobrej akcji. No i soundtrack stoi na najżwawszym poziomie. Warto choćby dlatego obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones