PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33200}

Kill Bill

Kill Bill: Vol. 1
7,4 378 165
ocen
7,4 10 1 378165
7,6 44
oceny krytyków
Kill Bill
powrót do forum filmu Kill Bill

Muzyka, akcja, gra aktorska, wszystko na 10 ! Bardzo się zdziwiłem kiedy się skończył, zdecydowanie za szybko : P 10/10 !

Prokaster

Ahehaihahea, nie żartuj. Przecież to najgorszy film Tarantino, o naiwnej, bzdurnej historyjce rodem z anime, urągającemu inteligencji widza scenariuszu i miernej, nic nie wnoszącej grze aktorskiej z najniższej pułki nie wspominając.

ocenił(a) film na 8
0600809730

Z najniższej pułki jest twoja ortografia.

Myers009

raczej twój brak wyczucia dobrego smaku i pozamerytoryczny sposób argumentowania jako wyraz impotencji intelektualnej i bezradności w odparciu postawionych filmowi zarzutów.

0600809730

A jak można merytorycznie odpowiedzieć na czyjąś OPINIĘ, niepodpartą argumentacją? Mogę odpowiedzieć opinią zupełnie przeciwną i powiedzieć, że to są moje argumenty. Zgadzam się tylko, że scenariusz urąga inteligencji widza, zwłaszcza tego widza, który nic z niego nie zrozumiał.

Prokaster

Moze nie arcydzielo ale film jest rewelacyjny ! Muzyka genialna , sceny walki dosc "specyficzne" w "specyficznym" stylu QT choc walka z Go Go Yubari naprawde robi wrazenie , a najlepszy moment filmu to animacja losow O-Ren Ishi ... GENIUSZ ! Swietnie polaczonia miedzy roznymi historiami... Filmu nie dla dzieci bo stwierdza ze albo scenariusz uraga inteligencji albo jest nudny... Watpie zeby jakis kinoman nie ogladal tego filmu bo jest to naprawde KLASYK !

kamil7k

Ile jeszcze takich "Klasyków" znasz?

użytkownik usunięty
Prokaster

popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones